房間的代表

Roman Spáčil Prezident a zakladatel Česko-slovensko-čínské komory. Hlavní koordinátor komory ve vztahu k politické podpoře (8 let praxe v oblasti kulturní, obchodní a politické ve vztahu k Číně).
Liu Donghui Viceprezident komory. Redaktor a novinář „Prague Times“. Hlavní koordinátor kulturních a politických návštěv a delegací z Číny v České republice.
Libor Táborský Viceprezident komory. Ekonom, investiční bankéř (Citibank, investiční fondy PPF, dlouholetý ředitel čínské pobočky společnosti PPF Investments).
Jiří Vávra Viceprezident komory. Obchodní ředitel, manažer a zakladatel CzechTourismu v Číně. 25 let aktivní praxe s Čínou. Hlavní koordinátor projektu Pilot Free Trade Zone China – Shanghai.
Michal Oborný Viceprezident komory. Právník, manažer a hlavní koordinátor projektů Česko-slovensko-čínské komory pro všechna odvětví a formy spolupráce. Odborná znalost asijského prostředí.
Liu Xudong Hlavní poradce pro Čínu. Organizátor a koordinátor všech jednání, výstav, seminářů, apod. ve vztahu k Číně s mnohaletou praxí v pořádání obchodních, politických a kulturních jednání v evropském měřítku.

房間的政治奧秘

Zdeněk Škromach poradce
Zuzana Rennerová poradce
Ivo Moll poradce
Jitka Weiermüllerová poradce
František Blažek poradce