Představitelé komory

Roman Spáčil Prezident a zakladatel Česko-slovensko-čínské komory. Hlavní koordinátor komory ve vztahu k politické podpoře (8 let praxe v oblasti kulturní, obchodní a politické ve vztahu k Číně).
Liu Donghui Viceprezident komory. Redaktor a novinář „Prague Times“. Hlavní koordinátor kulturních a politických návštěv a delegací z Číny v České republice.
Libor Táborský Viceprezident komory. Ekonom, investiční bankéř (Citibank, investiční fondy PPF, dlouholetý ředitel čínské pobočky společnosti PPF Investments).
Jiří Vávra Viceprezident komory. Obchodní ředitel, manažer a zakladatel CzechTourismu v Číně. 25 let aktivní praxe s Čínou. Hlavní koordinátor projektu Pilot Free Trade Zone China – Shanghai.
Michal Oborný Viceprezident komory. Právník, manažer a hlavní koordinátor projektů Česko-slovensko-čínské komory pro všechna odvětví a formy spolupráce. Odborná znalost asijského prostředí.
Liu Xudong hlavní poradce pro Čínu
Mirjana Senič Tajemnice komory. Renomovaný odborník v oblasti kultury. Hlavní koordinátorka pro oblast kulturních akcí a společenských událostí v České republice i v Číně.

Poradní tým

Zdeněk Škromach poradce
Zuzana Rennerová poradce
Ivo Moll poradce
Jitka Weiermüllerová poradce
František Blažek poradce